Imouzzer minibusem

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Imie i Nazwisko*
Adres Email*
Twoja Wiadomość*

Adding item to wishlist requires an account

6889
6 godz.
Wycieczka z Agadiru

Wspaniała wycieczka skierowana dla osób kochających przyrodę i górskie krajobrazy.

Szczegóły Wycieczki

Wspaniała wycieczka skierowana dla osób kochających przyrodę i górskie krajobrazy, wiedzie przez góry Atlasu Wysokiego do wioski Imouzzer 80 km na północ od Agadiru. Droga calościowo prowadzi wąskimi drogami jazda będzie pełna emocji i przygód.Przejedziemy przez rajską dolinę pośród licznych oaz palmowych. Będziemy podziwiać malownicze wioski berberyjskie rozmieszczone pośród bujnej roślinności. Od czasu do czasu krótkie postoje by uwiecznic krajobrazy, chwile na robienie zdjęć. Dotrzemy do wioski, gdzie zawitamy w tradycyjnym domu berberyjskim, a gospodarz poczęstuje nas śniadaniem, w którego skład wchodzi lokalny miód, oliwa z oliwek, olej arganowy, amlou (berberyjska nutella) oraz wszechobecna „marokańska whisky” (herbatka miętowa).

Dalsza jazda trzymana w tym samym tonie, gorskie krajobrazy, dotrzemy do wioski Imouzzer, gdzie będziemy mieli możliwości krotkiego spaceru po cotygodniowym prawdziwym berberyjskim targu. Następnie jedziemy w kierunku kaskad, na miejscu pieszo udamy się pod kaskady (woda w zależności od pory roku ale to nie odejmuje pięknym krajobrazom).
Powrót do Agadiru.

Miejsce Odjazdu

Odbieramy spod hoteli w których turyści są zakwaterowani
UWAGA: Ze względu na zbieranie uczestników z różnych hoteli czas wyjazdu może opóźnić się o 5-10 min (prosimy o cierpliwość)

Cena Zawiera

  • Transport
  • Przewodnik polskojęzyczny

Cena Nie Zawiera

  • Napiwek dla kierowcy (1€/osoba)

Weź ze Sobą

  • Wygodne obuwie
  • Butelkę wody
  • Nakrycie na ramiona i głowę (ze względu na upały)
Program

9:30Śniadanie i herbata w domu Berbera

11:00Targ berberyjski

12:00Kaskady

UWAGA: W kaskadach występuje obfita woda w porze deszczowej.

Zdjęcia