O Nas

Licencjonowany przewodnik

Jestem licencjonowanym pilotem i przewodnikiem wycieczek zagranicznych. Posiadam legitymację pilota zarówno ze strony polskiej jak i marokańskiej.

Znajmość kultury

Znajomość realiów, obyczajów i tradycji mojego ojczystego kraju jak również Polski daje mi możliwość bycia pomostem miedzy dwoma tak bardzo różniącymi się kulturami.

3 języki oprowadzania

Znajomość języka polskiego sprawi, że od pierwszych chwil poczujecie Państwo swobodę. Poza językiem polskim, oprowadzam w języku francuskim i angielskim.

Uprawnienia

Jeśli szukacie Państwo osoby kompetentnej, która poprowadzi wycieczkę po Maroku to bardzo dobrze trafiliście! Jestem licencjonowanym pilotem i przewodnikiem wycieczek zagranicznych. Posiadam legitymację pilota zarówno ze strony polskiej jak i marokańskiej. Pracę w turystyce rozpocząłem w roku 1997. Świadczę moje usługi dla osób prywatnych jak i grup zorganizowanych. Oprowadzam w językach: polskim, francuskim i angielskim.Praca pilota jest moją pasją oraz inspiracją, dlatego też każda grupa turystów jest dla mnie wyzwaniem oraz nowym doświadczeniem. Ze względu na charakter mojej pracy oraz częsty kontakt z ludźmi jestem otwarty i łatwo nawiązuję kontakty. Posiadam szeroką wiedzę historyczną nie tylko mojego kraju, ale również Polski i chętnie dzielę się nią z turystami.

Moim dodatkowym atutem jest doświadczenie w pilotowaniu wycieczek, znajomość realiów, obyczajów oraz kultury mojego ojczystego kraju jak i również Polski, gdzie od wielu lat posiadam pobyt stały. Znajomość zwyczajów i tradycji daje mi możliwość bycia pomostem miedzy dwoma tak bardzo różniącymi się kulturami. Wieloletnia praca z ludźmi nauczyła mnie zdyscyplinowania, odpowiedzialności i operatywności.

Biegła znajomość języka polskiego oraz szerokie kontakty sprawiają, iż od pierwszych chwil poczujecie się Państwo swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Maroko jest niekwestionowaną perełką wśród krajów Maghrebu i swym niepowtarzalnym urokiem, ciekawymi zabytkami, nietuzinkową atmosferą oraz długoletnią historią zachęca turystów do bliższego poznania.

Z wielką przyjemnością pomogę Państwu poznać mój ojczysty kraj oraz miejsca, które warto zobaczyć. Jeśli wahacie się Państwo z wyborem hotelu na pobycie w Agadirze mogę Wam w tym pomóc, gdyż praca jako rezydent pozwoliła mi poznać wszystkie hotele w tym kurorcie. Posiadam bogatą ofertą noclegową, dlatego też mogę Państwu zapewnić dobre i tanie hotele jeśli planujecie Państwo przyjazd na własną rękę.

Moją nagrodą jest zadowolenie klientów.
Zapraszam do współpracy.

Ibrahim Lamlih