Profesjonalne masażystki rozpieszczą Państwa trzygodzinnym masażem całego ciała połączonym z tradycyjnym hammamem. Olej arganowy zwany złotem Maroka stanowi prawdziwe dobrodziejstwo dla skóry, a relaksująca atmosfera sprawi, że zapomnicie Państwo o pośpiechu i codziennych troskach.

 

Hammam to wielowiekowa tradycja pochodząca z kultury islamskiej, w której głównym założeniem jest dążenie do czystości ciała.
Rytuał odbywa się w pełnej pary tradycyjnej łaźni marokańskiej. Hammam rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w łaźni, po czym wykonywany jest zabieg oczyszczania przy użyciu czarnego mydła (savon noir). Peeling wykonywany jest specjalną rękawicą kessa z ziarnistej, szorstkiej tkaniny, która doskonale i głębokiego oczyszcza skórę. Następnie na całe ciało nakładana jest ujędrniająca glinka ghassoul, którą w krajach arabskich stosuje się jako mydło, szampon, maseczka oraz podczas licznych zabiegów kosmetyczno-leczniczych.
To ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania, pielęgnacji ciała oraz relaksu i wyciszenia, którą wieńczy odprężający dwugodzinny masaż.
Masaż olejem arganowym jest najodpowiedniejszą formą masażu dla osób żyjących w stresie. Ma na celu rozluźnienie mięśni na całej ich głębokości. Przywraca tym samym prawidłowy rytm serca oraz krążenie krwi. Masaż ten, obejmujący swym zakresem całe ciało od karku do stóp, jest idealnym „lekarstwem” na stres i zmęczenie.
Wynik końcowy jest rewelacyjny: Skóra uwolniona jest z resztek martwego naskórka i toksyn na wiele dni po zabiegu pozostaje miękka i aksamitna w dotyku.

Cena: 30 Euro,-