Hammam oraz masaż olejem arganowym

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Imie i Nazwisko*
Adres Email*
Twoja Wiadomość*

Adding item to wishlist requires an account

2076
2,5 godz.
Wycieczka z Agadiru

Profesjonalny masaż ciała połączony z tradycyjnym hammamem.

Szczegóły Wycieczki

Profesjonalne masażystki rozpieszczą Państwa trzygodzinnym masażem całego ciała połączonym z tradycyjnym hammamem. Olej arganowy zwany złotem Maroka stanowi prawdziwe dobrodziejstwo dla skóry, a relaksująca atmosfera sprawi, że zapomnicie Państwo o pośpiechu i codziennych troskach.

Hammam to wielowiekowa tradycja pochodząca z kultury islamskiej, w której głównym założeniem jest dążenie do czystości ciała.
Rytuał odbywa się w pełnej pary tradycyjnej łaźni marokańskiej. Hammam rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w łaźni, po czym wykonywany jest zabieg oczyszczania przy użyciu czarnego mydła (savon noir). Peeling wykonywany jest specjalną rękawicą kessa z ziarnistej, szorstkiej tkaniny, która doskonale i głębokiego oczyszcza skórę. Następnie na całe ciało nakładana jest ujędrniająca glinka ghassoul, którą w krajach arabskich stosuje się jako mydło, szampon, maseczka oraz podczas licznych zabiegów kosmetyczno-leczniczych.
To ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania, pielęgnacji ciała oraz relaksu i wyciszenia, którą wieńczy odprężający dwugodzinny masaż.
Masaż olejem arganowym jest najodpowiedniejszą formą masażu dla osób żyjących w stresie. Ma na celu rozluźnienie mięśni na całej ich głębokości. Przywraca tym samym prawidłowy rytm serca oraz krążenie krwi. Masaż ten, obejmujący swym zakresem całe ciało od karku do stóp, jest idealnym „lekarstwem” na stres i zmęczenie.
Wynik końcowy jest rewelacyjny: Skóra uwolniona jest z resztek martwego naskórka i toksyn na wiele dni po zabiegu pozostaje miękka i aksamitna w dotyku.

Miejsce Odjazdu

Odbieramy spod hoteli w których turyści są zakwaterowani

Cena Zawiera

  • Transport z hotelu do salonu masażu
  • Masaż oraz Hammam

Weź ze Sobą

  • Bielizne na zmianę
  • Grzebień
UWAGA : Rezerwacje na masaż Hammam można zrobić dzień przed lub w tym samym dniu. Masaże odbywają się codziennie od 10:00-16:00 (zapisy co godzinę).
Zdjęcia